Joniškiečiai festivalyje Palangoje

Kaip ir kiekvienais metais gegužės paskutinį savaitgalį Palangos gatvėse vyksta didžiulis šurmulys. Sportininkai, šokėjai, aktyvistai renkasi į didžiausią Lietuvos festivalį „Sportas visiems“.

Tačiau šie metai išskirtiniai ne tik festivalio organizatoriams, bet ir joniškiečiams. Šiais metais festivalis šventė 25-ąjį gimtadienį, o joniškiečiams buvo paskirta ypatinga misija – savo šokiu atidaryti festivalį. Tad gausis būrys Joniškio šokėjų, vadovaujamų Linos Budrienės ir Dovilės Ramšaitės, rinkosi vakarais ir plušėjo, kad atidarymo ceremonijoje šokis nepaliktų abejingų. O taip ir įvyko. Po iškilmingo dalyvių parado, kuriame garsiai skambėjo Joniškio vardas ir aidėjo skanduotės, joniškiečiai savo šokiu papuošė festivalio atidarymo ceremoniją. O ar gali būti geresnis įvertinimas nei šokėjų šypsenos ir nuostabios emocijos šokio metu bei paties sportas visiems prezidento Bronislovo Vasiliausko pasakyti žodžiai: „Kaip visada įspūdingai, profesionaliai ir išradingai“.

Savo pasirodymais joniškiečiai džiugino Jūratės ir Kastyčio skvere susirinkusius žiūrovus. Čia „velniukų“ šokį dovanojo patys mažiausieji Joniškio sporto centro šokėjai (vad. L. Budrienė ir D. Ramšaitė). Publika plojimų negailėjo ir didesnėms Joniškio sporto centro šokėjoms ( vad. D. Ramšaitė), kurios savo šokiu „Krepšinio fanės“ papirko visus krepšinio mylėtojus. Taip pat ir Joniškio žemės ūkio mokyklos šokių grupės MES šokėjai (vad. L. Budrienės) visus paliko be žado su savo šokiu „Kiemo draugai“. Ir žinoma, dar kartą visi galėjo pasigrožėti bendru visų joniškiečių šokiu, prie kurio prisijungė ir Joniškio sportuojančios moterys.

Festivalio programa čia pritaikyta kiekvienam pagal pomėgius ir fizinį pajėgumą. Nuo rytinių mankštų iki įvairiausių užduočių bei varžybų. Žinoma, daug kitų linksmybių vyksta ten, kur jau nemato žiūrovų akys: ten kur gyveno joniškiečiai skambėjo muzika, visi susirinkę kieme šoko, vykdė įvairias užduotis, smaguriavo pica ir dalinosi geromis emocijomis. O paskutinę festivalio dieną vadovė Lina Budrienė sukvietė visus joniškiečius bendrai mankštai. Ir nepaisant vėjo ar nuovargio, visi su šypsenomis, linksmai ir aktyviai užbaigė paskutinę festivalio dieną.

Joniškis tikrai turi kuo pasidžiaugti ir didžiuotis: nuostabiais vaikais, moterimis, mylinčiomis šokį, bei sportininkais. Žinoma, visa tai nevyktų be palaikančių ir be pagalbos. Didžiausias AČIŪ Kepalių žemės ūkio bendrovei, Joniškio „Delikatesui“, Joniškio sporto centro direktoriui Tomui Aleknavičiui, Joniškio žemės ūkio mokyklos direktoriui Liudui Jonaičiui bei svarbiausias AČIŪ šokėjams ir jų tėveliams. Tad svarbiausia entuziazmas, šypsena ir gera nuotaika. O ar visa tai ne įrodymas, kad Joniškis – aktyvių žmonių kraštas?!

Informacija Dovilės Ramšaitės

Nuotraukos Linos Budrienės

© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos