Joniškietė LIŪDNA LĖLĖ sužavėjo Taliną!

Birželio pirmą savaitgalį Talinas minėjo 800 metų sukaktį. Estijos sostinėje Taline jau 20 kartą vyko tarptautinis floristinės suknelės konkursas ,,LILLEBALL – 2019“. Į šį konkursą susirenka profesionalūs floristai iš įvairių pasaulio šalių: Estijos, Latvijos, Rusijos, Italijos, Ukrainos, Lietuvos. Ketvirtą kartą su profesionalais nepabūgo varžytis ir Joniškio žemės ūkio mokyklos komanda: dalyvė Geda Drevinskaitė ir jos asistentė Kamilė Briedytė. Trečiakurses Dekoratyvinio verslo darbuotojas ruošė, konkurse lydėjo ir floristinių darbų idėjas generavo profesijos mokytoja Rima Skirvainienė.

Nuo pat ryto į pagrindinę miesto aikštę konkurso dalyviai skubėjo su glėbiais gėlių, čia per septynias valandas reikėjo sukurti suknelę iš gamtinių medžiagų ir ją pristatyti 13 asmenų komisijai (komisijoje buvo floristai, visažistai, televizijos laidų vedėjai, įžymūs Estijos žmonės) ir daugiatūkstantinei žiūrovų miniai. Suknelė privalėjo būti funkcionali ir įkūnyti personažą. Sukurti sceninį įvaizdį padėjo ir profesionalūs organizatorių parinkti visažistai, kirpėjai.

Floristės pasirinko Liūdnos lėlės personažą. O šią Liūdną lėlę vis bandė pralinksminti vietoje nenustygstantis Klounas. Suknelę demonstravo Dovilė Ramšaitė, o su klouno kostiumu puikiai jautėsi mokytoja Lina Budrienė.

Joniškietės laimėjo trečią vietą! Nusileido tik italams ir dar vienai komandai iš Lietuvos. Džiugu, kad jau antrus metus iš eilės šiame tarptautiniame konkurse užimama prizinė vieta.

Informacija ir nuotraukos Rimos Skirvainienės

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos