Joniškio žemės ūkio mokykla prisistato Joniškiui

Kiekviena mokykla nori būti matoma savo mieste, nori būti naudinga. Rajone yra vienintelė profesinė mokykla, kuri kviečia mokinius, turinčius pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, įgyti paklausias specialybes. Joniškio žemės ūkio mokykla yra ne tik mokymo įstaiga, bet ir kultūrinis židinys. Organizuojami ne tik rajone žinomi medžio drožėjų plenerai „Gamta – gėrio versmė“, tarptautinės parodos-mugės „AgroJoniškis“, daug dalyvių sukvies ir respublikinė gimtosios kalbos konferencija „Atgal į XVIII a. Kristijono Donelaičio „Metų“ kontekstai“.

Vasario 27 dieną, 17 val. jau penktąjį kartą Joniškio kultūros namuose vyks mokyklos Padėkos koncertas ,,Gerumo nebūna per daug…“ ir įsteigtų nominacijų ,,Ačiū-2013“ įteikimas. Joniškio visuomenei mokykla dovanoja nemokamą koncertą. Renginyje nominacijomis bus pagerbti visi, kurie 2013 metais nebuvo abejingi mokyklai, mokyklos bendruomenei, jaunimui, teikė visokeriopą – moralinę, dvasinę bei finansinę – pagalbą. Bus išdalintos aštuonios vienetinės, specialiai šiam renginiui sukurtos, prabangios stiklo statulėles.

Atsigręžus į praeitus metus išskirsime „Metų įvykį“, šauniam mokiniui įteiksime „Talentą“, pasidžiaugsime „Kūrybingumu“, apdovanosime ryškiausią praeitų metų „Partnerį“, „Paramą“. Didžiuodamiesi pristatysime „Projektą“, „Reprezentaciją“. O pati nuoširdžiausia, šilčiausia ir skaidriausia nominacija ,,Tiesiog nuoširdus AČIŪ“ bus įteikta darbščiam, atsidavusiam, profesionaliam mokyklos darbuotojui.

Gerą nuotaiką dovanos Joniškio žemės ūkio mokyklos meno kolektyvų pasirodymai, šaunūs mokytojai. Kviečiame visus kartu su mumis praleisti šį padėkos vakarą, nes gerumo niekada nebūna per daug…

JŽŪM informacija ir nuotraukos

© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos