Joniškio žemės ūkio mokykloje – viena moderniausių mokymo(si) programų ELECTUDE

     Automobilio stabdžių sistemos veikimo principai, variklio veikimo principai, šviesų sureguliavimas ir gausybė kitokių su automobiliais ir  mechanika susijusių mokymo(si) modulių vienoje vietoje? Kur?

     Kas tai? Electude yra kompanija, sukūrusi pažangiausią visame pasaulyje automobilių srities elektroninio mokymo technologiją, kuria naudojasi tūkstančiai mokyklų, kompanijų ir vyriausybinių organizacijų daugiau kaip 50 – yje šalių. Tuo pačiu pavadinimu – Electude – pavadinta licenzijuota mokomoji programa, kurią Joniškio žemės ūkio mokykla įsigijo vykdant projektą  Nr.09.1.2-CPVA K-722-01-0036 „Joniškio žemės ūkio mokyklos materialinės bazės modernizavimas“, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

     Virtuali mokymo programa Joniškio žemės ūkio mokykloje taikoma rengiant Automobilių mechanikus, Technikos priežiūros verslo ir  Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojus.  Ji pritaikyta tiek teoriniam, tiek praktiniam mokymui: teoriniai klausimai eina greta teorinės medžiagos, o praktikuotis mokiniai gali pačioje sistemoje. Modulių temas galima rinktis pagal bet kurią pasaulio kalbą – kuo daugiau kalbų moki, tuo didesnis ir įvairesnis skaičius modulių prieinamas. Džiugu, kad programoje yra įdiegti moduliai lietuvių kalba ir už tai turime dėkoti įmonei UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“- B.A.D.S., kuri nuo 2005 metų pradėjo kurti ir gaminti mokomąją įrangą ir stendus po AUTOEDU prekiniu ženklu. Reikia pažymėti, kad programa Electude yra naudojama rengiant specialistus daugelyje žinomų ženklų  automobilių gamyklose tokiose kaip WV,

     Ši mokymosi aplinka ELECTUDE turi daugybę privalumų tiek mokytojams, tiek ir mokiniams: galimybė nusistatyti 1-3 mokymosi lygius, matomas kiekvieno mokinio ir bendras grupių mokymosi progresas atskiruose moduliuose, galimas savęs įsivertinimas, mokinys turi galimybę taisytis atlikdamas užduotis pakartotinai, įvertinimus ir lankomumą mokytojai gali lengvai iš programos perkelti į TAMO dienyną. Dirbant nuotoliniu būdu, ši  programa yra tobula ir nepakeičiama, o be to, itin saugi aplinka; mokiniai ir mokytojai turi unikalius prisijungimo duomenis.

     Mokykloje programos administratoriaus teisės suteiktos profesijos mokytojui Robertui Pakalniui – transporto mašinų inžinieriui. Programa naudojasi ir kiti mechanikos dalykus dėstantys profesijos mokytojai – Manfredas Rudis, Giedrius Jokūbaitis, Deividas Rimkus, Algirdas Dobrovolskis.

     Šiaurės Lietuvoje Joniškio žemės ūkio mokykla yra viena pirmųjų įsigijusi virtualią mokymo programą Electude. Išbandyti Electude nemokamai galite svetainėje https://electude.lt/isbandyti-nemokamai/  

Mokytoją Robertą Pakalnį kalbino:

Bibliotekos vedėja Rita Bulienė

Metodininkė Stasė Stulginskienė

 

© 2021 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos