Joniškyje šurmuliavo tradicinė šventė

Štai ir vėl paskutinį rugsėjo šeštadienį Joniškio žemės ūkio mokykla gardžiais kvapais, pučiamųjų orkestro muzika ir įdomia programa visus joniškiečius kvietė į jau tradicine tapusią Šiaurės Lietuvos parodą-mugę ,,AgroJoniškis 2019“. Šiemet kaip reta nei kada nors anksčiau renginį prausė lietus.

 Nors parodos-mugės pradžią skelbė Šiaulių Romuvos gimnazijos pučiamųjų orkestras, tačiau lietaus jis neišvaikė ir jau per iškilmingą atidarymą sveikinę svečiai: buvęs mokyklos direktorius, seimo narys Liudas Jonaitis, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir dabartinis mokyklos direktorius – laikinai šias pareigas einantis Saulius Dauparas – buvo keliais lašais apdovanoti.

 Po mokyklos stogeliu darganos neišsigando kapelos „Jazminai“ nariai ir solistas Kostas Joniškis, kurie dovanojo nuotaikingas dainas. Jaunieji Joniškio talentai, populiariosios muzikos grupės AURA iš Šiaulių nariai taip pat nenusileido puikiais pasirodymais. Renginyje šoko Joniškio žemės ūkio mokyklos spalvinga šokių grupė MES, Joniškio Mato Slančiausko charizmatiškieji mažieji šokėjai. Turėjęs įvykti Egidijaus Sipavičiaus koncertas nukeliamas į lapkričio mėnesį. Tai bus mokyklos dovana joniškiečiam.

Renginio organizatoriai:      

Renginio rėmėjai: 

 

  

JŽŪM informacija ir nuotraukos

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos