Kalėdinis kaleidoskopas

Kaleidoskopas – mūsų vaikystės žaislas. Labai paslaptingas prietaisas su veidrodžiais, kuris sudaro nuolat kintančius raštus. Jame yra dvylika veidrodėlių, tad simboliška, kad ir Joniškio žemės ūkio mokyklos kalėdiniame renginyje buvo 12 pasirodymų – visų metų apžvalga.

Neformaliojo švietimo organizatorius Vadimas Kamrazeris – kalėdinio kaleidoskopo balsas – priminė, kad kiekvienas iš mūsų vis kitaip pasiruošiame gražiausioms metų šventėms. Su savo atsiminimų ir patirties glėbiu: skaniais valgiais, varpelių skambėjimu, sniego pusnimis, mandarinais, kalėdiniais stebuklais… Gaila, kad už lango sniego dar nebuvo, bet pirmuoju pasirodymu scenoje tikrą pūgą sukėlė 21S grupės vyrukai ir vienintelė mergina Asta. Jie nuotaikingai atliko dainą „Krenta sniegas“.

Itin nuotaikingą pasirodymą dovanojo 21Ž grupės vaikinai su grupės vadovu Daliumi. Jie atskleidė optikos dėsningumus ir išnagrinėjo matomos šviesos spektrą. Visus sužavėjo grupės Yvos šlageris „Blondinės brunetės“. Daina „Jau Kalėdos“ 11B grupės merginos priminė, jog visos bėdos pradingo, ir dabar pats laikas išsidūkt, bet neprisivalgyti per daug mandarinų. O Deimantė ir Greta iš 2V grupės su visais pasidalino savo širdžių virpesiu ir pakvietė „Kalėdas švęsti kartu“. Itin gausūs aplodismentai skambėjo po 23Ž grupės video klipo „Negers (Kalėdos 2019)“ premjeros.

Vyrai juodais akiniais iš muzikinės 20S grupės „Rupūs miltai – saldūs kleckai“ siuntė sveikinimą nevalstybine kalba. 1g klasė, mūsų devintokai, jaudinosi ypatingai, nes tai jų pirmas viešas pasirodymas mokyklos bendruomenei. Jie papasakojo istoriją, kaip Grinčas pavogė Kalėdas. O po kalėdinės vagystės šilumą į sceną atnešė jungtinė 12B/2V merginų grupės daina „Sninga iš meilės“. Dalintis šventiniu džiaugsmu, šviesa ir viltimi, kad kiekvieną dieną būtų ramu ir gera kvietė 17G grupė. O žiupsnelį romantikos į kalėdinį kaleidoskopą įbėrė 2g klasės pasirodymas pagal Jazzu dainą „Apie tave“.

19T grupės vaikinai taip užkaitino temperatūrą, kad ji pakilo iki neregėtų aukštumų – vyko sinchroninio plaukimo pasirodymas „Con te partiro“. Ir visą kalėdinį kaleidoskopą vainikavo 22Ž/1V grupės daina „Ateina senis“. Na, o paskutinę uogą ant torto uždėjo visi salė. Drauge visi šviesiai, linksmai, galingai ir karštai sudainavome „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“.

JŽŪM informacija ir nuotraukos

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos