Kalėdų senelis bendrabutyje

Gražų gruodžio 20 vakarą Joniškio žemės ūkio mokyklos bendrabutis sulaukė svečių. Mus aplankė Kalėdų senelis. Kaip ir visi Kalėdų seneliai, mūsiškis atvyko nešinas dovanomis.

Bendrabučio gyventojai kūrybingai išpuošė savo kambarius, nes buvo paskelbtas gražiausio, kalėdine nuotaika alsuojančio kambario konkursas. Įspūdingiausi papuošti kambariai pripažinti: Jovitos Svidraitės, Lukrecijos Rimkevičiūtės 413 (A), Miglės Dargužaitės ir Dainoros Dumbrytės 412 (B), Erikos Gendvilaitės ir Giulijos Plukaitės 406(B), Ievos Grubliauskaitės, Inesos Biliūnaitės ir Anželikos Dumšaitės 407 (B), Justino Sereikos, Roko Naktigalos, Luko Jasnausko ir Remigijaus Naktigalos 314 (A ir B), Laisvydo Velžio 203 ir  Deivido Nakučio 210. Kalėdų senelis jiems įteikė po maišelį gardėsių.

Bendrabutyje taip pat vyko teniso varžybos kalėdiniui prizui laimėti. Dalyvavo net 18 mokinių. Prizininkais tapo – pirmoji vieta – Einoru Paliukui, antroji – Ramūnui Pintuliui, o trečioji – Daliui Mitriui. Šiems vaikinams Kalėdų senelis taip pat nepagailėjo prizų.

Informaciją parengė bendrabučio valdytoja Ramutė Valančiauskienė

Nuotraukos mokinės Lukrecijos Rinkevičiūtės