KARJERA & STUDIJOS 2022

Paroda STUDIJOS kasmet suburdavo dešimtis tūkstančių moksleivių ir studentų. 

 Šiandieniniam pasauliui keičiantis, dalyvavome  atsinaujinusioje  parodoje KARJERA & STUDIJOS 2022, kuri pakvietė  ne tik jaunąją kartą, bet ir vyresnio amžiaus asmenis, kurie siekia esminių pokyčių savo gyvenime.

Parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą. Šią temą padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi nestandartines veiklas ar keičia studijų kryptį.

2022 parodos tikslas – padėti atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus grupių asmenims, atsakyti į visus rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus!

Parodos formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, workshop‘uose, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis.

4 SALĖ – Profesijos gyvai: aktualiausių rinkoje profesijų pristatymas, profesinis mokymas, valstybės tarnybų ir Lietuvos kariuomenės prisistatymai.

Kartu su Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacija  2022m. kovo 30 d. atstovavome Joniškio žemės ūkio mokyklą ir kitas profesines mokyklas Litexpo parodoje Vilniuje! #litexpo

© 2022 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos