Knygos pristatymas

Lapkričio 19 dieną Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos lietuvių kalbos mokytojos Alinos Jonaitienės knygos „Smiltė“ pristatymas ir autorės piešinių, skirtų jos knygelėms vaikams iliustruoti, paroda. Ši knyga pasakoja apie naujokę Smiltę, susiduriančią su patyčiomis mokykloje ir nežinančią, kaip apsiginti nuo nepelnyto psichologinio smurto ir akivaizdžiai rodomos nepagarbos.

Renginyje dalyvavo abiejų mokyklų mokiniai. Mokiniai iš Žemės ūkio mokyklos suvaidino Vaiko gerovės komisijos posėdį, kuriame buvo sprendžiama patyčių problema. Deimantė Gailiūnaitė angliškai padainavo dainą, kurioje taip pat buvo kalbama apie patyčias, o mokiniai iš Slančiausko progimnazijos sušoko savo kūrybos šokį, atskleidžiantį jautrią Smiltės prigimtį, ir suvaidino nedidelę knygos ištrauką.

Susitikimo metu kalbėjo mokyklos psichologas Deividas Beinoras ir socialinė pedagogė Vaida Gendvilaitė-Petrošienė. Jie apžvelgė knygoje keliamas problemas, papasakojo apie galimas patyčių pasekmes, supažindino su baudžiamuoju kodeksu, numatančiu bausmes už kito asmens nuotraukų platinimą internete. Knygos autorė Alina Jonaitienė papasakojo knygos atsiradimo istoriją ir paaiškino, kaip ir kodėl kilo idėja parašyti šią apysaką.

Slančiausko progimnazijos informacija

Nuotraukos Neringos Kairienės

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos