Koliažas „Nedegink smegenų“

Spalio pradžioje Valstybinis psichikos sveikatos centras paskelbė priklausomybių prevencijos akciją „VIA“, kuri buvo skirta mokinių savišvietai, kūrybiškumo skatinimui, blaivaus / laisvo nuo priklausomybių gyvenimo stiliaus formavimui.

Joniškio žemės ūkio mokykla taip pati prisijungė prie šios akcijos, sukurdama vitražinį koliažą „Nedegink smegenų“. Skirtingoms grupėms reikėjo pristatyti skirtingas priklausomybių rūšis: priklausomybę nuo alkoholio, tabako, psichotropinių medžiagų, mobiliųjų telefonų, interneto, televizijos, azartinių žaidimų, energetinių gėrimų. Ypatingai dėmesys buvo kreipiamas į gyvenimo su priklausomybe ir be jos skirtumus, apie juos kiekviena grupė su grupės vadovu diskutavo grupės valandėlių metu.

Prevencinėje akcijoje dalyvavo 1g ir 2g klasės, 11G, 14 G, 15 T, 20Ž, 16T ir 16S grupės. Visus gabaliukus surinkti į bendrą vitražą ir jį galutinai paruošti padėjo mokinių tarybos nariai: 20Ž vaikinai Rokas Kanapeckas ir Modestas Petraitis bei 14G merginos Geda Drevinskaitė ir Gintarė Palekova, taip pat Simona Augustytė iš 11G grupės.

Vitražinis koliažas yra pakabintas mokyklos bibliotekoje, o jo nuotrauka nusiųsta akcijos organizatoriams.

JŽŪM informacija ir nuotrauka