Konkursą žemės ūkio mokyklos direktoriaus pavaduotojo pareigoms užimti laimėjo pedagogė

     Naująja Joniškio žemės ūkio mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui tapo šiuo metu Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje dirbanti pedagogė Silvija Muižienė, laimėjusi skelbtą konkursą. Į direktoriaus pavaduotojos pareigas ji bus paskirta po teisės aktų nustatytų procedūrų.

     Muižienė baigė Šiaulių aukštesniąją muzikos mokyklą (smuiko specialybė). Vėliau Šiaulių universitete įgijo socialinių mokslų edukologijos bakalauro diplomą. Po bakalauro studijų tęsė mokslus ISM Vadybos ir Ekonomikos universitete (Nacionalinio švietimo projekto ,,Lyderių laikas“ švietimo lyderystės programa) ir įgijo verslo vadybos magistro laipsnį.

     Pedagogė prisipažįsta, kad Joniškio A. Raudonikio meno mokykloje dirbo su pertraukomis (aut. past. kurį laiką dirbo Joniškio rajono švietimo centre metodininke). Nuo 1993 m. meno mokykloje dirbo mokytoja, koncertmeistere. Vėliau – direktoriaus pavaduotoja, mokytoja.

     Naujoji Joniškio žemės ūkio mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui įsitikinusi, kad   Joniškio žemės ūkio mokykla turi dideles galimybes. „Čia galėsiu panaudoti ISM Verslo ir ekonomikos universitete įgytas žinias, kompetencijas, tobulėti ir įgyvendinti savo idėjas. Visame pasaulyje keičiasi požiūris į sėkmingą karjerą. Tai nebūtinai aukštos pareigos ir didelis atlyginimas. Šiuo metu sėkminga karjera yra pasitenkinimas, kuris kyla iš profesinio gyvenimo. Todėl profesinį mokymą matau kaip papildomas galimybes jaunam žmogui. Turint profesiją lengviau pradėti individualią veiklą, įsteigti savo įmonę. Juk patirtis rodo, kad ne visi, kurie baigė universitetus, randa savo svajonių darbą“, – sako S. Muižienė.

     Anot jos, Joniškio žemės ūkio mokykla tampa vis patrauklesne, joje dirba savo srities profesionalai.  „Jau dabar matau, kad formuojasi puiki komanda, kuri yra atvira naujovėms ir pasirengusi dirbti mokinių labui. Mano vienas iš tikslų – pritraukti kuo daugiau jaunimo ir kad ši mokykla taptų stipriausia Šiaurės regione. Tad vadovaudamasi pasidalytos lyderystės principais, sieksiu įgyti mokyklos bendruomenės narių pasitikėjimą, stiprinsiu bendradarbiavimo ir susitarimų kultūrą ir bendriems tikslams telksiu aktyvią, kūrybišką, atsakingą ir besimokančią bendruomenę“, – ateities planais dalijasi pašnekovė.

     Muzikos, kuri lydi jau daugelį metų, S. Muižienė atsisakyti neplanuoja. Ji dirbs Joniškio A. Raudonikio meno mokykloje, kur pedagogės laukia mokytis pasiruošę jaunieji joniškiečiai.

     Joniškio žemės ūkio mokykloje planuojama įkurti dainavimo ir įrašų studiją, kuriai vadovaus žymus muzikantas Vadimas Kamrazeris. S. Muižienė palankiai vertina tokią idėją ir planuoja prisidėti prie jos įgyvendinimo.

informacijos šaltinis: https://www.etaplius.lt/aktualijos

© 2021 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos