Konkurse „Žemės meno dienos“ sukūrėme KIAUŠINĮ

Gegužės 15 dieną Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje pirmą kartą vyko respublikinis „Žemės meno dienos“ konkursas. Kadangi konkursas vyko pirmą kartą, tad ir tema pasirinkta simbolinė – „Pradžia“.

Didelis būrys dalyvių iš kaimo bendruomenių, vidurinių, pagrindinių, profesinių mokyklų buvo suskirstytas į kategorijas. Profesinių mokyklų kategorijoje varžėsi 6 įstaigų komandos: Panevėžio ir Biržų profesinio rengimo centrai, Zarasų žemės ūkio, Ukmergės technologijų ir verslo, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų, Joniškio žemės ūkio mokyklos. Konkurse mūsų mokyklą atstovavo Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos pirmakursiai, vadovaujami profesijos mokytojos Rimos Skirvainienės.

Atskleisti konkurso temai buvo pasirinktas kiaušinis. Kiaušinis – vaisingumo, tobulumo, klestėjimo, sveikatos ir grožio simbolis. Jis simbolizuoja ir gamtos prisikėlimą, gyvybės atsiradimą, gyvenimo atsinaujinimą, augalijos gimimą, jos žydėjimą ir vaisingumą. Kiaušinio viduje slypi atsinaujinimo jėga, atgimimas ir gyvybės energija. Mūsų sukurtame kiaušinyje išsikalė ir pumpuras – taip sustiprėjo meninis įspūdis.

Mūsų idėja ir sukurtas darbas patiko ir žiūrovams, ir komisijai. Komanda laimėjo antrą vietą. Norime pasidžiaugti, nors konkursas vyko pirmą kartą, jis buvo labai atsakingai organizuotas. Buvome svetingai priimti, pamaitinti ir apdovanoti. Tai buvo nuostabi proga susitikti bendraminčius, pasidalinti patirtimi ir idėjomis.

Informacija ir nuotraukos Rimos Skirvainienės

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos