Kūrybinių darbų konkursas ,,Mažulė’’, skirtas šv.Valentino dienai

          Joniškio žemės ūkio mokyklos mokytojų komandai jau senokai kirbėjo mintis surengti smagų, niūriai karantino nuotaikai praskaidrinti skirtą veiklą jaunuoliams. Mintis gimė – virtualus kūrybinių darbų konkursas. Pirmyn! Mokytojai L.Budrienė, V.Norvilas,  R. Skirvainienė, metodininkė Stasė Stulginskienė, profesinio skyriaus vedėjas R. Valančius, neformalaus ugdymo organizatorius V. Kamrazeris, bibliotekos vedėja Rita Bulienė aptarė konkurso tikslus, pobūdį ir laikotarpį, parengė konkurso nuostatus ir reklaminį plakatą.  Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mažulė“ – grupės Antikvariniai Kašpirovskio dantys dainos Mažulė iliustracija – startavo 2021 m. vasario 8 d., balsavimas mokyklos Facebooke paskyroje vyko iki vasario 14 d. Būtent vasario 14-ajai, Šv. Valentino dienai, šis konkursas ir buvo skirtas. Konkursas sėkmingai įvyko, jame  sudalyvavo net 51 užsiregistravę ir darbus atsiuntę dalyviai. Dalyvių geografija plati – nuo Joniškio iki  Vilniaus.

        Dėkojame už dalyvavimą mokiniams ir jų mokytojams iš Šiaulių profesinio rengimo centro, Raseinių technologijų ir verslo mokyklos, Kauno informacinių technologijų mokyklos, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro, Plungės technologijų ir verslo mokyklos, Šiaulių J. Janonio gimnazijos, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro, Radviliškio rajono Pociūnėlių pagrindinės mokyklos, Kauno taikomosios dailės mokyklos, Klaipėdos verslo ir paslaugų mokyklos, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Šiaulių sanatorinės mokyklos, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos, Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centro, Joniškio Saulės pagrindinės mokyklos, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos, Joniškio Aušros gimnazijos, Joniškio žemės ūkio mokyklos.                                                           

      Laimėjo tie mokiniai, kurių darbai mokyklos Facebook paskyroje surinko daugiausia „PATINKA“ ir buvo apdovanoti Joniškio žemės ūkio mokyklos  įsteigtais prizais.

I – Lukas Andrulis (Joniškio Aušros gimnazija) – 1236 balsai.

II – Viltė Valančiūtė (Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla) – 806 balsai.

III – Agnė Jundulienė (Kauno maisto ir  pramonės prekybos mokymo centras) – 510 balsų.

IV – Karolis Juškėnas (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras) – 375 balsai.

Sveikiname konkurso dalyvius, nugalėtojus ir jų mokytojus!

Visus kūrybinius darbus galite rasti Joniškio žemės ūkio mokyklos Facebook profilyje.  

 

  • Mūsų širdis džiugina gražūs atsiliepimai apie konkursą –

                                                    *****

„…ačiū už kvietimą, Vilkijos žemės ūkio mokyklos, automobilių sporto būrelis su malonumu dalyvauja Jūsų organizuojamame konkurse „Mažulė““

 

                                                     *****

„…dėkojame už įdomų konkursą ir siunčiame 3 darbus“ – mokytoja Danguolė Kavaliauskienė, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla.

                                                      *****

„…smagus konkursas „Mažulė“!

86VRG19mod grupės mokiniai iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos noriai dalyvavo kurdami dainos iliustracijas.

Siunčiu Jums jų darbus, darbai skirtingi taip, kaip ir jų autoriai:) Labai tikimės, kad priimsite visus“ – profesijos mokytoja metodininkė Danutė Meškinytė ir profesijos mokytoja Evelina Aksinavičienė

                                                  *****

 

„…siunčiu dailės darbelius, iliustracija dainai „Mažulė”.

Džiaugiamės kukliai sudalyvaudami originaliame Jūsų konkurse“.

„…peržiūrėjau konkurso piešinius, labai  įdomių darbų, kiek idėjų.

Mūsų darbeliai kuklūs, bet mums svarbu sudalyvauti, pasimokyti, būsime dėkingi už pažymėjimą ateityje.

Su linkėjimais mano gimtam miestui“🔔 – dailės mokytoja Rimantė Vasiljeva, Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras.

 

                                                 *****

 

         Ačiū už gražų įvertinimą! Labai nudžiuginote! Kai pranešiu, Karolis labai apsidžiaugs. Jis dar tik pirmo kurso specialiųjų ugdymosi poreikių turintis mokinys, tačiau talentingas ir gabus vaikis. Mokykla iki šiol džiaugiasi jo darbu. Šiems mokiniams labai svarbus įvertinimas! Esame dėkingi!

DARIUS VAŠKYS

Taikos pr. 67, Klaipėda

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras

 

                                                       *****

                                                                                 

© 2021 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos