Kviečia pavasarinė sodinukų mugė „Jurginių kermošius 2016“!

Pavasaris tai metas, kai gamta atbunda, žmonės išsiilgę šilumos ir gamtos, džiaugiasi kiekvienu, nors ir menkiausiu saulės spindulėliu. Laisvalaikiu visi atradę laisvą minutę stengiasi praleisti soduose, daržuose, gėlynuose: sodina medelius, dekoratyvinius augalus, gėles, sėja daržoves, vaistažoles.

Joniškio žemės ūkio mokykla, bendradarbiaudama su Joniškio kultūros centru balandžio 23 dieną organizuoja pavasarinę sodinukų mugę „Jurginių kermošius 2016“. Tai tradicinė pavasarinė mugė, draugėn sukviečianti sodininkus, daržininkus, liaudies meistrus, tautodailininkus, ir visus, norinčius parduoti išaugintą ar pagamintą produkciją.

Mugės metu vyks prekyba augalų sodinukais, gėlių daigais, augalų apsaugos ir priežiūros priemonėmis, liaudies meistrų, tautodailininkų darbais, kaimiška gira, tautinio paveldo duona, gardžiais kermošiaus pyragais, vietoje kepta žuvimi. Jaunieji mugės lankytojai galės smaližiauti cukraus vatą, belgiškus vaflius ir šokinėti ant didžiulio batuto. Visus dalyvius ir lankytojus nuo 10.00 valandos linksmins Joniškio rajono saviveiklos meno kolektyvai.

Tai puiki galimybė išeiti į žmones, pabendrauti su joniškiečiais, Joniškio miesto svečiais, įsigyti skanų kermošiaus pyragą, paganyti akis į margaspalvius pavasarinius gėlių žeidus, pasigrožėti dekoratyviniais naminiais paukščiais bei paklausyti linksmos Joniškio krašto muzikos.

Informacija ir registracija: Joniškio žemės ūkio mokykla, Upytės g. 77, Joniškis, tel. (8 426) 6 13 45, 8 687 33807, el. paštu mokykla@jzum.lt.

888