Kviečia tarptautinė paroda-mugė „AgroJoniškis 2018“!

Joniškio žemės ūkio mokykloje rugsėjo 29 dieną vyks Šiaurės Lietuvos paroda-mugė „AgroJoniškis 2018“. Iškilmingas šventės atidarymas 10.00 val.

Tai tradicinė rudeninė paroda-mugė draugėn sukviečia sodininkus, daržininkus, liaudies meistrus, tautodailininkus, žemės ūkio technikos gamintojus ir pardavėjus, maisto perdirbimo įmonių atstovus, ūkininkus ir visus norinčius parduoti išaugintą ar pagamintą produkciją.

Sodo ir daržo įrankiai bei įranga, moderniausios statybinės medžiagos demonstruojamos Technologijų mokymo centro esančiose prieigose. Virš 60 prekybininkų, atstovų pristatys, patars, prekiaus augalų apsaugos ir priežiūros priemonėmis, sėklomis, augalų sodinukais, gėlių daigais, dekoratyviniais augalais.

Virš 30 Lietuvos maisto perdirbimo įmonių atstovų siūlys kaimiškos giros, tautinio paveldo duonos, gardžių pyragų, tik ką suspaustų sūrių, dūmais kvepiančios rūkytos mėsos ar ekologiškų kukurūzų. Renginyje kasmet sulaukiama apie 60 išmoningų liaudies meistrų, tautodailininkų ir prekeivių, kurie kviečią įsigyti pačių įvairiausių rankdarbių, lauko baldų, papuošalų, medžio dirbinių, keramikos.

Tai puiki galimybė išeiti į žmones, pabendrauti su joniškiečiais, Joniškio miesto svečiais, įsigyti skanų kermošiaus pyragą, paganyti akis į margaspalvius rudeninius gėlių žiedus, pasigrožėti dekoratyviniais naminiais paukščiais bei paklausyti linksmos muzikos.

Informacija ir registracija: Joniškio žemės ūkio mokykla, Upytės g. 77, Joniškis, tel. (8 426) 6 13 45, 8 687 33807, el. paštu mokykla@jzum.lt.

JŽŪM informacija ir nuotraukos