Lankėsi M. Slančiausko aštuntokai

     Gegužės 7 d. Joniškio Mato Slančiausko aštuntokai su auklėtoja Jekaterina Aleksandravičienė atvyko į Joniškio žemės ūkio mokyklą iš arčiau susipažinti su aštuntoko Justo mamos Ritos Bulienės darbo specifika mokyklos bibliotekoje. Ar bibliotekos vedėjas tik išduoda skaitytojams knygas/vadovėlius? Turbūt suprantate, kad ne tik!

     Aštuntokai turėjo progą susipažinti su dokumentų fondo formavimo veiksmais, informacine bibliotekos darbuotojo veikla, administracinio darbo specifika, ūkinės veiklos darbais. Be abejo, kai kuriuos veiksmus galėjo išbandyti ir praktiškai: teisingai apdoroti naujai gautas knygas, išduoti dokumentus su bibliotekų informacine sistema MOBIS, pildyti bibliotekos dienoraštį, paruošti prenumeruojamus leidinius patalpinti į saugyklą.

     Vyko susitikimas su mokyklos direktore Juventa Jurgeliene, o po to apžiūrėjo mokyklos erdves, lankėsi Technologijų mokymo centre, kur išbandė Virėjo, Apdailininko, Transporto priemonių priežiūros darbuotojų, Dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo specialybių veiklas.

     Aštuntokams jau metas galvoti apie „profesines klumpes“.

JŽŪM informacija ir nuotraukos