Linksmosios pirmakursių estafetės

Aplinkui nepažįstami, kartais atrodo ir nedraugiški veidai, nauja ir svetima erdvė – tokia visų pirmakursių pradžia Joniškio žemės ūkio mokykloje. Komandos dvasia, noras laimėti, vis didėjantis azartas! Tai žinodami kūno kultūros mokytojas Dalius Kublickas surengė keturių naujų pirmakursių grupių sportinį krikštą – vyko tradicinis renginys – linksmosios pirmakursių estafetės.

Estafetėse susirungė 14G, 16S, 16T ir 20Ž grupės su šauniais komandų kapitonais – mokytojais, mokyklos darbuotojais: Juste Puipaite-Žabarauskiene, Loreta Jonaite, Lina Budriene, Deividu Beinoru.

Pirmoji estafečių užduotis buvo skirta trumpam apšilimui. Dalyviai bėgdami suko lanką, vilkosi marškinėlius ir tikrai ne paprastai bėgant reikėjo sugįžti prie savo komandos. Savo jėgas ir ištvermę komandos išbandė rengtyse: „Batų kalnas“, „Ėjimas keturiomis“, „Rąsto ridenimas“. Taip pat komandos kūrė pasakas, o iki pasakų kūrimo vietos reikėjo nukrypuoti žąsele. Kiekviena komanda stengėsi kuo greičiau ir geriau atlikti užduotį. Viso renginio metu vyravo linksma nuotaika. Matydami užduotis atliekančias komandas, komandų sirgaliai nesitvėrė juoku.

Linksmosios estafetės suartino dar nepažįstamus mokinius, sutelkė juos bendram tikslui – nugalėti, o nugalėtojais buvo visi. Kiekviena grupė gavo po apdovanojimą. Buvimas kartu ne pamokoje – skatina artimesnį, šiltesnį tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą. Dėkojame komandoms už dalyvavimą!

JŽŪM informacija

Nuotraukos Einoros Galžinaitės, Vaidos Petrauskaitės