Minėjome Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Kovo 5-9 dienomis Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko renginiai, skirti Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Juos organizavo ir vedė istorijos mokytoja Irena Grigencienė, etikos mokytoja Gražina Kaikarienė, matematikos mokytoja Loreta Jonaitė. Mokytojos vaizdžiai pristatė, kaip viskas pasikeitė, „užaugo“ per nepriklausomybės laikotarpį: kaip užaugo X, Y, Z kartos, pasikeitė žemės ūkio technika, ištobulėjo technologijos.

Mokykloje esančiuose stenduose buvo pateikta nuotraukų retrospektyva „Kaip anksčiau minėjome šią datą“. Taip pat išdygo stendas su istorijos pėdomis, ant kurių buvo surašomos mokiniams, Lietuvai svarbios datos. Į mokyklos kiemą buvo suvažiavusi naujausia žemės ūkio technika, kurią II kurso mokiniai papuošė balionais ir buvo įgyvendinama spalvinga fotosesija.

Ketvirtadienį I kurso grupių ir 1g klasės komandos dalyvavo LIK-e. Dalis užduočių buvo paruošta naudojant kompiuterinę programą Kahoot. O penktadienį mokytoja Loreta Jonaitė lauke vedė netradicines matematikos pamokas.

JŽŪM informacija ir nuotraukos