Minėjome tarptautinę šokio dieną

Paskutinį balandžio penktadienį buvo minima tarptautinė šokio diena. Į šios gražios akcijos sūkurį įsitraukė Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos, Joniškio sporto centro, Joniškio žemės ūkio mokyklos ir Atviras jaunimo centro šokėjai. Šventės organizatorė – Joniškio sporto centro šokėjų vadovė, Joniškio moterų sporto klubas „Avantiūra+“ prezidentė, Joniškio žemės ūkio mokyklos šokių mokytoja Lina Budrienė. Per akciją šokio ritmu judėjo net 70 pirmokų – suaugėlių porų kojų.

Šventę pradėjome švęsti nuo pat ankstyvo ryto Mato Slančiausko progimnazijos kieme, kai pertraukos metu kvietėme visus šokti ir pasidžiaugti pavasariu. Savo pasirodymus pristatė visi kolektyvai. Rodėme skirtingus šokių stilius, mokėmės Kęstučio Baranausko masinį jaunimo šokį, kurį visi drauge šoksime „Sportas visiems“ festivalyje Palangoje. Progimnazijos pavaduotoja kartu su akcijos organizatore išdalino lipdukus ir šokėjams palinkėjo gero šokio starto.

Toliau spalvingų šokėjų kolona žygiavo į Joniškio žemės ūkio mokyklos aikštę, kur mūsų laukė visa mokyklos bendruomenė su direktoriumi Liudu Jonaičiu priešaky. Pademonstravę šokių programą, pakvietę ŽŪM mokinius prisijungti, atsiėmę padėkas, saldainius ir arbatas, pratraukėme link miesto centro.

Rytinei saulei kylant virš mūsų galvų šokio žingsniu raginome rajono savivaldybės darbuotojus išeiti iš kabinetų ir prisijungti prie gražios akcijos. Laiko neturėjome į valias, miesto aikštėje mūsų jau laukė Atviro jaunimo centro darbuotojos ir miestelėnai. Jiems taip pat pademonstravome, ką mokame, bei pakvietėme pajudėti. Šventę vainikavo Joniškio vicemerės Vaidos Aleknavičienės sveikinimas šokėjams. Po renginio Atviro jaunimo centro direktorė Juventa Jurgelienė dalyvius vaišino arbata. Labai džiaugiamės, kad mus visada ir visur palaiko miesto ir mokyklos bendruomenė, mokyklos direktorius, ir tikime, kad saulę savo trankiu šokiu pažadinome, nes nuo tos dienos ji nuolat šviečia ir šildo.

Informacija mokytojos Linos Budrienės

Nuotraukos Tomo Viparto