Mokykla pakvipo pyragais!

Lapkričio 9 dieną Joniškio žemės ūkio mokyklos bendruomenės nariai buvo pakviesti švęsti tradicija tapusią ,,Pyragų dieną“. Kaip ir kasmet labdaringą akciją organizavo mokyklos mokinių taryba.

Akcijos išvakarėse mokinių tėvai, grupių vadovai ir, žinoma, patys mokiniai, prisiminę skaniausius receptus, kepė, įvairiaspalviais sluoksniais klojo įvairių formų ir dydžių kepinius, o ryte mokykloje paskleidė jų svajingą kvapą. Širdį ir dūšią viliojantys kvapai bei nuotaikinga muzika viliojo mokyklos bendruomenę už suderėtą kainą įsigyti vienas už kitą skanesnių pyragų bei sušilti nuo skanios ir kvapnios Padavėjų ir barmenų mokymo programos mokinių vaišinamos čiobrelių arbatos.

Prie kilnios akcijos prisijungė 15S, 19Ž, 14T, 15T, 16S, 10B, 11G, 14G, 16T, 20Ž, 17S ir 2g grupės. O grupės, negalėjusios dalyvauti šventėje, prisidėjo piniginiu indėliu. Iškeptus pyragus padovanojo ir mokyklos valgyklos darbuotojos, ir raštinės moterų kolektyvas, sakydamas, jog „dėl vaikų tikrai negaila…“

Pyragų turgaus metu surinkta 123 Eur. Pinigai bus skirti mūsų mokyklos mokiniams, kuriems labiausiai reikia finansinės pagalbos.

Informaciją parengė neformaliojo švietimo organizatorė

Nuotraukos Virginijaus Dauparo