Mokykloje daug širdžų

     Joniškio žemės ūkio mokykloje plevena meilės simboliai – širdys. Mokyklos bibliotekoje eksponuojamos tęstinio mokymo 26G/27G grupių mokinių kurtos floristinės širdelės. Svarbu paminėti, kad kai kurios sukurtos glamelijos technika – iš gyvų gėlių žiedlapių (toks darbas reikalauja daug kruopštumo ir kantrybės) ir keletas darbų – buvusių mokinių, išsilaikę jau kelis metus.

     Pagrindiniame mokyklos fojė pulsuoja didelė raudona širdis, kurią su meile pagamino būsimieji apdailininkai 22S ir 23S grupės su mokytojais Evaldu ir Deividu. O 1Dž grupė aplinkinius šildo mažesnėmis širdutėmis. Kepinių būrelio nariai su mokytoja Elena iškepė ir visiems dovanojo saldžiuosius keksiukus. Įspūdingai atrodė debesėlį primenantis elegantiškas desertas „Pavlova”, kurį pagamino 5V grupė su mokytoja Gitana. Valentino šėlionės neapsiribojo tik mokykla: bendrabutiečiai taip pat smagiai pasitiko šv. Valentino dieną.

     O kaip be meilės prisipažinimų ir bučinių? Smagu buvo gauti nuo slapto Valentino mielą laiškutį per Meilės paštą. Ir visą įspūdingą šventinę dieną vaikinavo ZYGGA koncertas bei valentinkės diskoteka.

JŽŪM informacija ir nuotraukos