Mokykloje lankėsi pakruojiečiai

Joniškyje šią savaitę lankėsi Pakruojo r. Lygumų pagrindinės mokyklos ir Šukionių Jono Noreikos filialo dešimtokai su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Rutkevičiene. Pakruojiečiai apžiūrėjo Sinagogų kompleksą ir klausėsi muziejininko Dariaus pasakojimo apie judaizmą, Joniškio žydus.

Kitas sustojimas – Joniškio žemės ūkio mokykla. Mokiniai susipažino su bibliotekos – skaityklos fondais, bendrabučio gyvenimu, padavėjo ir barmeno, Multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo mokymo programomis. Svečiai galėjo pasivaikščioti po Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojų laboratoriją, kur galėjo paganyti akis į floristinius darbus. Technikai kvietė apžiūrėti variklio ar pavarų dėžės vidų, naujausią žemės ūkio techniką. Į apdailininkų (statybininkų) dirbtuves kvietė profesijos mokytoja Rūta Petraitienė, kuri demonstravo įvairia technika darytus darbus, turimus statybos įrankius ir įrenginius. Taip pat buvo pristatyti mokomųjų dalykų kabinetai: gyvulininkystė ir agronomija.

Pakruojiečiams linkime surasti savo profesijos kelią ir planuojant kur eis toliau mokytis – neužmiršti ir profesinių mokyklų, o vienos iš jų – Joniškio žemės ūkio mokyklos – pavadinimą minėti kalbant su tėvais, draugais, klasiokais.

JŽŪM informacija ir nuotraukos

© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos