Mokytojai Linai – Padėkos ženklas

Joniškio rajone rugsėjo 3-ąją, naujų mokslo metų pradžios šventėse įteikti du Joniškio rajono savivaldybės Padėkos ženklai dviem mokytojom – Linai Budrienei ir Danutei Poliakienei.

Joniškio žemės ūkio mokyklos kūno kultūros mokytoja metodininkė ir mokyklos šokių grupės „MES“ vadovė, Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos šokių būrelio vadovė, Joniškio sporto klubo „Avantiūra+“ įkūrėja ir prezidentė, Joniškio sporto centro šokėjų vadovė Lina Budrienė apdovanota už meilę šokiui, ypatingą gebėjimą jaunose širdyse sėti meilę kūrybiškumui, sveikos gyvensenos principų skiepijimą, atkaklumą ir darbštumą garsinant Joniškio vardą.

Linai Budrienei rugpjūčio 11 d. sukako 50 metų. Mokykloje kūno kultūrą ir šokį dėsto jau 18 metų. Tai išradinga, kūrybinga ir darbšti mokytoja, aktyviai dalyvaujanti ne tik mokyklos, bet ir miesto, rajono bei respublikiniuose renginiuose, skirtuose mokinių kūrybinei saviraiškai ir tautiniam paveldui puoselėti. Ji kuria choreografines kompozicijas įvairiems mokykloje, rajone organizuojamiems renginiams tarptautiniams projektams bei stovykloms. Nuo 1994 metų moko Joniškio moteris aktyvaus gyvenimo būdo, ji yra sporto klubo „Avantiūra+“ įkūrėja ir prezidentė. Vadovauja penkiems skirtingo amžiaus šokių kolektyvams, yra aktyvi Lietuvos moterų sporto asociacijos valdybos narė bei Lietuvos bendrosios gimnastikos asociacijos narė. Pati organizuoja įvairius sporto bei kultūrinius renginius, veda seminarus, dalinasi gerąja patirtimi. Nuolat tobulinasi: lanko ir dalyvauja įvairiuose seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kad kuo daugiau pasisemtų naujų žinių ir galėtų jomis dalintis. Fizinio aktyvumo trūkumas šiomis dienomis didelė problema, todėl ši moteris stengiasi, kad ne tik ji, o kartu maži ir dideli žygiuotų fizinio aktyvumo keliu. Ji sugeba pritraukti, užimti, supažindinti bei motyvuoti žmones. „Šokis, judesys – gyvenimo prasmė“, – sako Lina Budrienė.

JŽŪM informacija ir nuotraukos

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 17
Vakar apsilankė : 247
Šį mėnesį : 4122
Šiais metais : 4122
Visi apsilankymai : 207653
Paspaudimai šiandien : 82
Visi paspaudimai : 1253358
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos