Mūsų mokykla – Europos Parlamento ambasadorė

Jau ketvirtus metus vykstantis projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ sulaukė dar didesnio dėmesio šiais mokslo metais. Jame dalyvauti užsiregistravo 99 gimnazijos ir profesinio ugdymo mokyklos. 84 švietimo įstaigos atitiko visus reikalavimus ir tapo ambasadorėmis.

Programos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento (EP) vaidmeniu Europos demokratijoje. Joje numatytos tiek formaliojo ugdymo (integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą), tiek neformaliojo ugdymo (Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės.

Joniškio žemės ūkio mokykla, kaip ir kitos 98 Lietuvos švietimo įstaigos gavo projekto mokomąją medžiagą: projekto vadovėlį, pratybų sąsiuvinius bei integruotų pamokų planus su nuorodomis, prezentacijomis, vizualine informacija. Už šio projekto veiklą mokykloje buvo atsakingos mokytojos: Vaida Baltaragytė, Irena Grigencienė, Jūratė Jarmakaitė, Gražina Kaikarienė. Joms padėjo mokiniai – jaunesnieji ambasadoriai. Buvo sukurta ES informacijos lentyna, integruota MEPA mokomoji medžiaga į pamokas, vesti teminiai renginiai ir, žinoma, atšvęsta Europos diena.

Mokykla visus reikalavimus įvykdė ir gavo „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ vardą, tai  patvirtinančią lentelę ir diplomus.

Informaciją parengė Vaida Baltaragytė

Nuotraukos Europos Parlamento biuro Lietuvoje

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos