Nauji vėjai mokyklos kolektyve

     Praėjusią savaitę mokykloje pradėjo dirbti psichologė Miglė Kužmarskytė. 2014 m. baigusi mokslus Joniškyje Miglė išvyko mokytis psichologijos Kaune, kur įgijo sveikatos psichologijos bakalauro ir magistro laipsnio išsilavinimą.

     „2021 m. supratau, jog noriu įgyvendinti savo seną svajonę, todėl įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, teatro meno vaidybą, magistro studijas, tuo pačiu tapau ir Lietuvos aktorių gildijos narė. Derinau darbą, studijas ir savo vaidybinę veiklą. 2022 m. pabaigoje supratau, jog noriu pailsėti nuo įtempto rėžimo, nuolatinių kelionių ir gyvenimo tarp trijų miestų, todėl iš Kauno grįžau į savo gimtąjį Joniškį. Džiaugiuosi, jog į psichologės pareigas mane priėmė Joniškio žemės ūkio mokykla, kurioje toliau galėsiu dirbti su jaunuoliais. Tikiu, jog čia yra nemažai kūrybingo ir talentingo jaunimo, todėl ateityje labai norėčiau Joniškio žemės ūkio mokykloje burti teatro trupę ir panaudoti savo teatro žinias, įgytas vaidybos magistro studijose“ – teigia mokyklos psichologė Miglė Kužmarskytė.

     Džiaugiamės, kad kolektyvą papildo savo srities profesionalai, o Miglei linkime didelės sėkmės ir kantrybės naujame darbe!

JŽŪM informacija

Nuotrauka iš asmeninio Miglės albumo