Naujos projekto dalyvių veiklos

     Spalio 10 dieną Nordplus programos projekto NR: NPAD-2023/10426 „Sodininkystė šiaurinėse šalyse“ dalyviai keliavo į Klaipėdos universiteto botanikos sodą, akvaponų fermą bei klausėsi seminaro apie dekoratyvinių augalų ir žuvų simbiozę.

     Spalio 11 dieną lankėsi Joniškio „ARUODE“, kuriame įmonės direktorė Jurita Zubauskienė pristatė kooperatyvo veiklas. Taip pat buvo aplankytos Joniškio miesto įžymios vietos. O popietę projekto dalyviai užbaigė Danutės Vilaniškienės ekologiniame ūkyje, kur ne tik domėjosi, kaip Lietuvoje auga daržovės ir uogos, vaisiai, bet ir pasivaišino ekologiškomis vynuogėmis, braškėmis, avietėmis, agurkais bei pomidorais.

     Spalio 12 dieną  projekto dalyviai dalyvavo profesijos mokytojų Emilijos Ivanovos ir Rimos Skirvainienės organizuotose dirbtuvėse, kurių metu kūrė floristinius kilimus. Kiekviena šalis savo kilimo gamyboje galėjo naudoti tik organiškas priemones, o darbai turėjo atspindėti reprezentuojamą šalį bei kultūrą. Galime pasidžiaugti, kad visos keturios komandos užduotį atliko labai kūrybiškai ir su dideliu pasididžiavimu!