Netradicinė pamoka su olimpiniu čempionu Virgilijumi Alekna

Rugsėjo 16 d. Joniškio žemės ūkio mokyklos aktų salėje vyko netradicinė pamoka, kurioje dalyvavo Virgilijus Alekna – lengvaatletis, disko metikas, 2000 m. ir 2004 m. vasaros Olimpinių žaidynių čempionas ir rekordininkas, dukart Pasaulio čempionas, Europos čempionas, nacionalinis čempionas ir rekordininkas, keturis kartus pripažintas geriausiu Lietuvos sportininku ir Pasaulio bei Europos geriausiu lengvaatlečiu, o dabar ir LR Seimo narys. Taip pat dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Dauguma žinojo sportininko pasiektus aukščiausius rezultatus ir apdovanojimus. Tačiau buvo labai smalsu išgirsti, nuo ko viskas prasidėjo. Svečias trumpai papasakojo, kaip pradėjo savo sportinę karjerą nuo noro būti krepšininku, vėliau – ieties metiku ir netikėtai (nesiruošus) laimėtomis pirmomis gyvenime disko varžybomis.

Buvęs sportininkas paliko puikų įspūdį: labai šiltas, paprastas, atviras, visada su šypsena, nuoširdus, maloniai besikreipiantis, nepervertinantis šlovės Žmogus. Juk tik atkaklumu ir ryžtu kiekvienas pasiekiame svajones: dideles ar mažesnes, tačiau – savo!

JŽŪM informacija ir nuotraukos

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos