„Obuolys vietoj cigaretės“

Gegužės 30-31 d. Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko Dienos be tabako minėjimas „Obuolys vietoj cigaretės“. Po antros pamokos mokytojas Dalius Kublickas suorganizavo estafetes, kurių metu mokiniai galėjo patikrinti, ar stiprūs jų plaučiai. Vaikinams teko užduotis per šiaudelį pučiant orą nuvaryti stalo teniso kamuoliuką nuo taško A iki taško B. Šią rungtį laimėjo 17T grupės mokinys Ernestas Požėla pirmas įveikęs distanciją, antras buvo tos pačios grupės mokinys Martynas Budrys.

Merginos irgi gavo galimybę išbandyti jėgas: jos turėjo pripūsti balioną ir po truputį iš jo leisdamos orą nuvaryti stalo teniso kamuoliuką iki finišo. Pirmoji tai sugebėjo atlikti 1M grupės mokinė Ema Kulbokaitė, antroji buvo Simona Stupuraitė iš 11B, o trečią vietą iškovojo Diana Urmonavičiūtė (11B).

Po trečios pamokos mokiniai turėjo numesti cigaretę kiek galima toliau. Toliausiai – 7,60 metro – medinę cigaretę nusviedė 17T mokinys E. Požėla, antras ir trečias buvo Narvydas Augustas (17T) ir Redas Gailiūnas (19S) cigaretę numetę toliau negu 6 m. Visiems nugalėtojams buvo įteikti firminiai mokyklos rašikliai bei obuoliai vietoj cigarečių.

Mokyklos bibliotekos vedėja Dovilė Valuckienė paruošė įdomų stendą apie rūkymo, tabako žalą. Mokyklos hole mokiniams buvo pateiktas psichologo Deivido Beinoro ir socialinės pedagogės Vaidos Gendvilaitės-Petrošienės parengtas klausimynas, kiek mitų ar tiesos jie žino apie rūkymą ir jo pasekmes. Daugiausia žinių turi 2g mokinys Dominykas Pukevičius.

Informacija ir nuotraukos V. Gendvilaitės-Petrošienės

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 208
Vakar apsilankė : 321
Šį mėnesį : 6581
Šiais metais : 14137
Visi apsilankymai : 217668
Paspaudimai šiandien : 1146
Visi paspaudimai : 1329159
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos