Paroda-mugė „Agro Joniškis 2018“

Štai ir vėl paskutinį rugsėjo šeštadienį Joniškio žemės ūkio mokykla gardžiais kvapais, triukšmingu džiugesiu ir įdomia programa visus joniškiečius kvietė į jau tradicine tapusią Šiaurės Lietuvos parodą-mugę ,,AgroJoniškis 2018“. Kaip ir kasmet, žmonės į šį renginį suplūdo ne tik iš Joniškio rajono, bet ir iš tolimiausių Lietuvos kampelių – Šiaulių, Mažeikių, Plungės, Utenos, Kauno, Vilniaus, Klaipėdos).

Kadangi gamta nepagailėjo gero oro, tai tuščiai slampinėti ar nuobodžiauti prie kokios nors vienos ekspozicijos niekam neteko. Juo labiau, kad vieni kitiems dalyti puikią nuotaiką, šypsotis ir negailėti šiltų plojimų pasirodantiems lauko scenoje visus skatino žodžio kišenėje niekada neieškantys šventės vedėjai Lina Budrienė ir Deividas Beinoras bei susirinkusiuosius pasveikinę, prekiautojams linkėję sėkmingos prekybos (liaudies išmintis sako: „Ankstyvas darbas – trigubas vaisius“) mokyklos direktorius Liudas Jonaitis, seimo narys Vitalijus Gailius, Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė.

Šventėje koncertavo Žagarės Žvelgaičių bendruomenės kaimo kapela, stilizuota kapela „Linksmieji vyrukai“ iš Mažeikių r., vokalinė grupė „Degrante“, grupė „Ale-Va“ iš Plikiškių. Daug aplodismentų susilaukė jaunieji Joniškio talentai ir Daugpilio dizaino ir meno Saulės vidurinės mokyklos Madų šou. Kaip ir kasmet, į mugę viliojo puikus oras, žemės ūkio technikos naujienos, galimybė įsigyti gėlių svogūnėlių, sėklų, sodinukų, dekoratyvinių augalų, uogų, medaus ar meno dirbinių. Kiti čia atėjo tiesiog pasižmonėti, pasidalinti įspūdžiais apie praėjusią rugiapjūtę ir sėją.

Kiemeliuose, takuose, skvereliuose ūkininkai, sodininkai pardavinėjo rudens gėrybes, medų, vaismedžius ir dekoratyvinius augalus. Paukščiai viliojo ir suaugusius, ir mažuosius. Mokyklos kiemelyje, kur šeimininkavo Emilija Ivanova ir Ramutė Liucvaikienė kunkuliavo net du didžiausi kubilai už šypseną dalinama sriuba. Visomis rudens spalvomis pražydo tradicinis floristinių kilimų konkursas. Vaikinai varžėsi traktorių figūrinio vairavimo slalome.

Parodoje-mugėje ,,AgroJoniškis 2018” netrūko nei geros nuotaikos, nei geros muzikos, nei prekių bei pramogų pasiūlos. Kas nepirko, tai nors akis paganė, pasiklausė muzikos, pasigrožėjo šokėjų grakštumu. Gal sutiko seniai matytą giminaitį ar pažįstamą.

Lauksime kitais metais toje pačioje vietoje ir beveik tuo pačiu laiku!

JŽŪM informacija

Nuotraukos Emos Kulbokaitės ir Dovydo Griškos

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 64
Vakar apsilankė : 265
Šį mėnesį : 6702
Šiais metais : 14258
Visi apsilankymai : 217789
Paspaudimai šiandien : 555
Visi paspaudimai : 1330184
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos