Pasaulinė sniego diena Joniškyje

Saulėtą ir snieguotą sausio 20 dienos sekmadienį mūsų šalyje buvo minima Pasaulinė sniego diena. Svarbiausias tikslas šią dieną – vieninga proga žiemą išeiti į lauką. Kiekvienas raginamas šią dieną praleisti aktyviai, žiemiškai, linksmoje draugijoje – lauke.

Joniškyje ji buvo švenčiama su trenksmu ir rekordiniu aktyvių dalyvių skaičiumi. Jau ne pirmus metus Joniškyje gausų būrį žiemos pramogų entuziastų sniego dieną minėti sukvietė sporto klubas „Avantiūra+“ su aktyviąja vadove Lina Budriene.

Virš 180 žiemiškų oro sąlygų nepabūgusių laimingų žmonių įveikė 12 kilometrų žygį pėsčiomis ir Joniškio žemės ūkio mokyklos etnografinėje sodyboje vaišinosi karšta arbata ir katilu sočios sriubos. Šventės tikslas – padidinti žmonių fizinį aktyvumą šaltuoju metų laiku kiekviename šalies regione bei skatinti vaikus, jaunimą, šeimas aktyviai bei turiningai leisti laisvalaikį lauke – su kaupu buvo įgyvendintas.

Šventės dalyviui buvo įteiktas dalyvio diplomas (LMSA) ir atminimo medalis. Renginys baigėsi, bet sniegas dar nežada nutirpti, tad labai tikimės, kad užsikrėtę gera nuotaika vis daugiau joniškiečiai ištrauks rogutes, slides ir smagiai pratęs aktyvią veiklą gamtoje ir džiaugsis žiema.

Informacija ir nuotraukos sporto klubo „Avantiūra+“

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 130
Vakar apsilankė : 184
Šį mėnesį : 6022
Šiais metais : 30226
Visi apsilankymai : 233757
Paspaudimai šiandien : 989
Visi paspaudimai : 1448289
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos