Penkioliktas rusiškų dainų festivalis „Su daina per gyvenimą“

Gegužės 14 d. „Aušros“ gimnazijoje vyko tradicinis renginys – rusiškų dainų festivalis „Su daina per gyvenimą“. Tai jau tradicinis renginys, vykęs net 15 kartų. Festivalyje dalyvavo „Aušros“ gimnazijos, „Saulės“ pagrindinės mokyklos, M. Slančiausko progimnazijos ir Joniškio žemės ūkio mokyklos mokiniai.

Žemės ūkio mokyklos mokiniai antrus metus prisijungia prie gausaus rusiškai dainuojančio Joniškio jaunimo. Šiemet mokyklą atstovavo 13T grupės mokinys Armandas Zutis, 9B grupės moksleivės Dovilė Šapnagytė ir Dovilė Timinskaitė. Jie atliko 2 dainas, kurios buvo sutiktos ne tik karštais plojimais, bet ir prašymu pakartoti. Klausytojai ypač liko sužavėti Armando repavimu. Mokiniai patys pasirinko, kurias dainas atliks. Kaip ir praėjusiais metais, pasirinkimas pasiteisino visu 100 procentu.

Festivalio data sutapo su renginio organizatorės „Aušros“ gimnazijos mokytojos Kristinos gimtadieniu. Jos vadovaujama klasė renginio metu suorganizavo labai gražų gimtadieninį pasveikinimą.

Smagu, kad renginyje dainavo ne tik moksleiviai, bet ir mokytojos. Jas publika itin palaikė ir apdovanojo gausiais plojimais.

Informacija ir nuotraukos mokytojos Gražinos Kaikarienės

© 2022 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos