Protų mūšis AIDS dienos minėjimo proga

Mokykloje kiekvienais metais yra minima ŽIV/AIDS diena. Renginiai kasmet būna vis kitokie, ieškoma įvairovės. Šiais metais mokyklos psichologė Simona Laginauskaitė užregistravo mokyklos komandas dalyvauti „AIDS Protų mūšyje“, kurį organizavo Lietuvos užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras. Iš šio centro buvo gauta informacinė medžiaga apie ŽIV/AIDS ir protmūšio klausimai.

Renginyje dalyvavo antrakursiai iš 12Ž, 9G/4A, 13S, 10P/7K, 12T grupių. O komandas sudarė 5 – 6 mokiniai. Renginį patikėta vesti mūsų mokyklos „Protų mūšių“ entuziastui, vedėjui, Quiz Master – istorijos mokytojui Malik Agamalijev. M. Agamalijev talkino psichologė S. Laginauskaitė. O komisiją sudarė mokyklos socialinė pedagogė Inga Kvederienė ir sveikatos priežiūros specialistė Vilma Mingailienė.

Klausimai buvo sunkūs, teko gerai pasukti galvas. Nugalėtojai tapo 9G/4A grupė, antroji vieta – 10P/7K, 3-oji – vaikinams iš 13S grupės. Šiek tiek prasčiau sekėsi 12Ž (IV vieta) ir 12T (V vieta). Visos grupės gavo diplomus, o pirmųjų trijų vietų nugalėtojai dar ir dovanėles: visuomenės sveikatos biuro rašiklius ir saldainius.

Mokyklos II aukšto foje yra parengtas stendas apie ŽIV/AIDS, o bibliotekoje eksponuojami kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės mokinių kompiuteriniai plakatai šios ligos tema.

Parengė socialinė pedagogė I. Kvederienė

Nuotraukos iš mokyklos archyvo

© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos