Ramūnas – figūrinio vairavimo rungties prizinės vietos laimėtojas

VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre įvyko vairavimo ekstremaliomis sąlygomis profesinio meistriškumo konkursas ir traktoriaus figūrinio važiavimo rungtis. Jame dalyvavo ir Joniškio žemės ūkio mokyklos Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos I kurso mokinys Ramūnas Piligrimas ir II kurso mokinys Laurynas Žalpis. Mokinius lydėjo instruktorius Vaidotas Dvelys.

Mokiniai turėjo pademonstruoti puikius vairavimo įgūdžius: su savo mokyklos mokomuoju automobiliu Laurynas varžėsi vairavimo gebėjimų ant slidžios dangos užduotyje, o Ramūnas sunkesne transporto priemone – traktoriumi – turėjo be baudos taškų, nenuvertęs gairelių kuo greičiau įveikti trasą.

Už dalyvavimą automobilio vairavimo ekstremaliomis sąlygomis rungtyje Laurynui Žalpiui įteikta padėka, o traktorių figūrinio vairavimo rungtyje Ramūnas Piligrimas, nugalėjęs 10 vyresnių dalyvių, tapo trečios vietos nugalėtoju. Ramūnui įteiktas diplomas, atminimo dovanos. Žemės ūkio mokyklai įteikta VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro padėka už puikų mokinių paruošimą ir sudarytas galimybes dalyvauti vairavimo ekstremaliomis sąlygomis profesinio meistriškumo konkurse.

Po renginio kalbintas Ramūnas, tik pirmus metus besimokantis Žemės ūkio mokykloje, minėjo, kad traktorių valdyti išmoko tėvams padėdamas ūkyje. Pirmą kartą dalyvavęs tokiame konkurse jaunuolis nerimavo. Jam buvo keista, kad tiek daug žmonių stebi tavo pasirodymą.

Sveikiname Ramūną ir Lauryną su puikiu startu profesinio meistriškumo konkursuose ir tikimės, kad renginyje įgautos naujos kompetencijos bei vairavimo įgūdžiai pravers ir ateityje. O kiekvienas profesinio meistriškumo konkursas mokiniui ne tik leidžia pasimatuoti savo profesinius gebėjimus, bet ir pamatyti, kiek dar reikia išmokti.

JŽŪM informacija

Nuotraukos renginio organizatorių