Spalvingai minėta Europos diena

     Gegužės 8-12 dienomis Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko Europos dienai skirtos spalvingos, informatyvios, linksmos veiklos.

     Visus mokykloje pasitinka informatyvus ir spalvingas informacinis stendas. Antradienį mokyklos bendruomenė laikė Europos egzaminą. Ketvirtadienį ir penktadienį mokiniai rašė testą, skaitė pranešimus „Keliauju po Europą“ anglų kalba. O gegužės 10-ąją vyko renginys „Europos vertybės ir įvairovė“. Skirtingų grupių komandos varžėsi tarpusavyje – kas daugiausiai turi žinių apie Europos šalis ir jų ypatumus. Speciali užduotis buvo parengta ir apie šių dienų Lietuvos pasididžiavimą – Aurimą Valujavičių ir jo žygį per Atlantą.

     Anglų kalbos mokytoja Jūratė Jarmakaitė su mokiniais ruošė stilizuotus „Places to visit“ portfelius, mokytojos Irena Grigencienė ir Gražina Kaikarienė parengė daug įdomių užduočių, mokytoja Lina Budrienė su merginomis uždavinėjo „šokių mįsles“.

     Susumavus komisijos balus paaiškėjo, kad II gimn. klasė (2g) pelnė III vietą, 2Am – II vietą ir daugiausiai balų surinko mūsų jauniausieji – I gimn. (1g) – I vieta.

     Sveikiname mokytojas ir mokinius! Buvo šauni trečiadienio popietė!

JŽŪM informacija ir nuotraukos