Sporto ir turizmo šventė „BERYŠIO 2019“

Tęsiant ilgametę tradiciją, birželio 14 dieną Joniškio žemės ūkio mokykloje organizuotas paskutinis mokslo metų renginys – sporto ir turizmo šventė. Kasmet ji būna truputį kitokia. Bet turi ir tradicinių elementų: prasideda komandų rikiuote, mokyklos vadovų sveikinimu, komandų prisistatymu, mankšta. Šventę organizavo ir vedė kūno kultūros mokytojas Dalius Kublickas, jam talkino grupių vadovai, kiti mokytojai. Šiais metais diena sportuoti buvo labai palanki – nekepino saulė.

Savo jėgas bandė keturios grupės: „AVYŽIAI“ (22Ž/1V grupė), „ŠEŠKĖS“ (20S/17G grrupė), „4G“ (pirma gimnazijos klasė) ir „BE RYŠIO NĖRA RYŠIO“ (antra gimnazijos klasė). Visas devynias rungtis turėjo įveikti visi dalyviai. Rungtys buvo įvairios ir reikalavo skirtingų gebėjimų: atsispaudimai, pritūpimai, lengvas crosfitas, smiginis,  šaudymas iš lanko ir pneumatinio šautuvo, šuolis į tolį iš vietos, pasagos metimas, visos komandos šokinėjimas per virvę. 

Netrūko azarto, gerų emocijų, noro nugalėti. Daugelyje  rungčių geriausiai sekėsi „Avyžiams“.  Pasagą taikliausiai mėtė „4G“ ir „Šeškės“. „Šeškėms“ geriausiai sekėsi ir šokinėti per virvę. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad,  surinkę 43 taškus, nugalėjo „AVYŽIAI“. Antri liko „ŠEŠKĖS“ (32 bendri taškai). Tik vienu tašku nuo jų atsiliko antros klasės gimnazistai. Prizines vietas užėmusioms grupėms  mokyklos direktorius įteikė čekius nemokamai kelionei pasirinktu maršrutu.

Gerai pasportavus, visų laukė skanūs pietūs ir desertas – ledai.

Informaciją parengė Stasė Griniūtė

Nuotraukos Liudo Valčiuko ir Gražinos Kaikarienės

 

© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos