Staigmena – profesinio meistriškumo konkursas

Vasario pradžioje Joniškio žemės ūkio mokyklos Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo specialybės 19G ir 20G grupių mokiniai turėjo baigti modulį ,,Augalų komponavimas“. Profesijos mokytoja Rima Skirvainienė nusprendė modulį baigti netradiciškai. Nieko iš anksto nesakydama mokiniams pakvietė juos sudalyvauti žaismingame profesinio meistriškumo konkurse. Konkurso užduotis – sukurti pavasarinę kompoziciją „Jau pavasaris ateina“.

19G ir 20G grupių mokiniai su užduotimi puikiai susitvarkė. Pasitikrino ir toliau tobulino floristinius gebėjimus, atkreipė dėmesį į aplinkosaugą, nes reikėjo sukurti tvarias floristines kompozicijas. Ir jas ne tik reikėjo sukurti iš medžiagų, kurias parūpino profesijos mokytoja, bet ir pristatyti grupės mokiniams, vertinimo komisijai, atskleisti pagrindinę idėją, pagrįsti pasirinktas medžiagas.

Po trijų intensyvių darbo valandų buvo matyti puikus rezultatas ir išrinktos trys prizinės vietos bei kelios nominacijos: „Žaismingiausia kompozicija vaiko akimis“, „Originaliausia kompozicija“, „Kolegų prizas“.

Tai puikus įrodymas, kad modulio praktinis darbas gali būti štai ir tokia staigmena. Perfrazuojant liaudines išmintį galima teigti, kad geras augalų komponuotojas ir iš kirvio sukurs nuostabią kompoziciją. O minint mokyklos bendruomenės metus floristinėmis kompozicijomis galima grožėtis mokyklos bibliotekoje.

Informacija ir nuotraukos Rimos Skirvainienės, Ritos Bulienės

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos