Startavo nauji mokslo metai!

Mums rugsėjo 1-oji yra daugiau nei rudens pradžia. Šią dieną pradeda tiksėti naujų mokslo metų laikrodis. Į šio laikrodžio skaičiuojamas minutes mokytojai stengiasi sudėti šimtus metų kurtas mokslo tiesas, žmonijos išmintį, viltis ir tikėjimą. Tebūnie ir toliau Joniškio žemės ūkio mokykla ta vieta, kur kuriamos bei sėkmingai tęsiamos gerosios tradicijos.

Saulėtą antrosios rudens dienos rytą mokyklos direktorius Liudas Jonaitis linkėjo, kad mokiniams užtektų atkaklumo ir atsakomybės, mokytojams – nepritrūktų kantrybės ir sveikatos, o tėvelių akis netemdytų tamsūs debesys. Prie sveikinimų prisidėjo ir Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Joniškio parapijos dekanas Eduardas Semaška.

Šiemet mokykla priėmė virš 100 mokinių iš Joniškio, Pakruojo, Šiaulių, Akmenės, Radviliškio, Pasvalio rajonų. Mokinius mokslo pasaulyje lydės patyrę pedagogai, o juos auklės, vadovaus, patars ir paguos naujos grupės vadovės. Apdailininkai (statybininkai) žygiuos su grupės vadove Vaida Baužiene, Technikos priežiūros verslo darbuotojai – su Irena Gerikaite. Jūratė Jarmakaitė vadovaus Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojams, o Loreta Jonaitė – jungtinei Virėjų ir Padavėjų ir barmenų grupei. Turime ir 15 mokinių devintoje klasėje. Pirmos klasės gimnazistams vadovaus Irena Grigencienė, o net dvidešimčiai dešimtokų diriguos Gražina Kaikarienė. Tęstinio mokymo grupes kuruos Vaida Baltaragytė.

Gražių ir prasmingų Naujųjų mokslo metų! Gero starto!

 

Sveikinimai su Rugsėjo 1-ąja:

 

 

JŽŪM informacija

Nuotraukos Virginijaus Norvilo

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos