Startuoja žiemos priėmimas į profesinio mokymo įstaigas

Pirmą kartą Lietuvoje startuoja vykdomas žiemos priėmimas į profesinio mokymo įstaigas. Nuo šiol į profesines mokyklas bus galima stoti ne vieną, bet dukart per metus: vasarą arba žiemą. Lietuvoje nemokamai mokytis bus priimta 3000 mokinių. Registruotis internetu per bendrąją priėmimo sistemą www.lamabpo.lt galima iki gruodžio 14 d.

Šis priėmimas gali būti ypač naudingas tiems, kurie šiemet baigė mokyklą ir vasarą dar nebuvo apsisprendę, ką veikti toliau, taip pat tiems, kurie nori tobulinti ar keisti anksčiau įgytą kvalifikaciją. Mūsų rajono profesinio mokymo įstaiga – Joniškio žemės ūkio mokykla siūlo dvi specialybes: turintiems tik vidurinį išsilavinimą, mokytis pagal profesinio mokymo programą Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas (TR1, TR2, SZ kat.) ir turintiems vidurinį išsilavinimą ir nors vieną profesinę kvalifikaciją mokytis pagal tęstinio profesinio mokymo programą Technikos priežiūros verslo darbuotojas (TR1, TR2, SZ kat.).

Specialybės yra skirtos įvairaus amžiaus ir išsilavinimo stojantiesiems (privaloma sąlyga – turėti vidurinį išsilavinimą), siekiantiems įgyti kvalifikaciją arba kompetenciją tam tikram darbui ar funkcijai atlikti.

 Kvietimų mokytis stojantieji sulauks gruodžio 18 d., o mokytis pradės vasario mėnesį. Praktiniai užsiėmimai vyks po darbo valandų ir savaitgaliais, o teorinis mokymas – MOODLE sistemoje.

Gerbiami suaugusieji, jeigu jūs turite vidurinį išsilavinimą arba esate išklausę vidurinės mokyklos kursą, norite būti aktyvūs darbo rinkoje, neatsilikti nuo technologijų, gyventi prasmingai, kurti gražią aplinką, pasirinkite vieną iš trijų siūlomų specialybių ir derindami mokymąsi su darbu įgykite profesinio mokymo diplomą Joniškio žemės ūkio mokykloje.

Žiemos priėmime dalyvausiančių profesinio mokymo įstaigų ir jų siūlomų mokymo programų sąrašas skelbiamas bendrojo priėmimo LAMA BPO interneto svetainėje.

Priėmimo klausimais konsultuojame mokyklos adresu

Upytės g. 77, Joniškis,

telefonais 8 426 61345, 8616 13561,

el. paštu mokykla@jzum.lt

ar mokyklos FB puslapyje.

JŽŪM informacija

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 64
Vakar apsilankė : 265
Šį mėnesį : 6702
Šiais metais : 14258
Visi apsilankymai : 217789
Paspaudimai šiandien : 533
Visi paspaudimai : 1330162
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos