Su daina per gyvenimą

Gegužės 15 dieną Joniškio „Aušros“ gimnazijoje vyko rusiškų dainų šventė „Su daina per gyvenimą“. Ši rusiškų dainų šventė vyksta jau ne pirmi metai, tad drąsiai galima sakyti, kad ji jau tapo tradicine. Šventėje dalyvavo gausus būrys atlikėjų iš kelių Joniškio rajono mokyklų: Mato Slančiausko progimnazijos, „Saulės“ pagrindinės mokyklos, „Aušros“ gimnazijos ir mūsų, Joniškio žemės ūkio mokyklos.

Šešiolika atlikėjų: klasių kolektyvai ir atskiri pavieniai atlikėjai – atliko estradines, ritmingas dainas rusų kalba. Renginį pradėjo buvęs „Aušros“ gimnazijos moksleivis, kuris ketverius metus dalyvaudavo šiose šventėse, o baigęs mokyklą ateitį susiejo su muzika.

Šiemet pirmą kartą renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai: 9B grupės moksleivės Dovilė Šapnagytė ir Dovilė Timinskaitė. Merginas paruošė rusų kalbos mokytoja Gražina Kaikarienė, šokių mokytoja Lina Budrienė ir neformaliojo švietimo organizatorė Viktorija Grigaitė. Abi Dovilės atliko dvi dainas: lopšinę iš kino filmo „Ilga kelionė per kopas“ ir šiuolaikišką nuotaikingą estradinę dainą.

Tai nebuvo konkursas, tad ir konkurencijos nesijuto, prizinės vietos atiteko visiems dalyviams. Juk geriausi atlikėjų apdovanojimai – nuoširdūs žiūrovų plojimai ir susižavėjimo šūksniai. Mūsų merginos sulaukė nemažai pagyrų. Manau, kad po tokio sėkmingo debiuto ir kitais metais dalyvausime šventėje, o dabar pajutome, kad dar turime mokytis rusų kalbos.

Informaciją paruošė mokytoja G. Kaikarienė

© 2022 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos