Svečiavosi Mato Slančiausko progimnazijos aštuntokai

                  2022 m. gegužės 3 d. popietę  sulaukėme svečių iš Mato Slančiausko progimnazijos. Su mūsų mokykla susipažinti iš arčiau atvyko net 18 aštuntokų, kurie jau galvoja nuo rugsėjo mokytis pas mus. Juos atlydėjo auklėtojos: Gitana Svytienė ir Kristina Jačunskienė

                  Apžiūrėjome mokyklos teritoriją, susipažinome su profesijomis, kurias galima įgyti mūsų mokykloje ir leidomės į kelionę po mokyklą.

                  Trumpam užsukome pas socialinę pedagogę Jolitą Rudienę, kuri papasakojo apie naują- socialinio darbuotojo padėjėjo- programą. Profesijos mokytoja Rima Skirvainienė džiaugėsi, kad tiek daug būsimų moksleivių-gal apželdintojų- apsilankė ir aprodė savo paslaptingas erdves – menines dirbtuves. Einant koridoriais, visus viliojo technika ir tepalų kvapas, tad užsukome pas mechanikus, kur mus pasitiko profesijos mokytojas Robertas Pakalnis. Patekome į varžtų ir lempučių  pasaulį, kur buvo tikrai įdomu. Viskas apie mašinas ir techniką visada visus vilioja. Galiausiai  keliavome į statybininkų dirbtuves, kur mokytojas Algis Budris pristatė mūsų mokinių technologinius darbus, papasakojo apie apdailininko specialybę. Susidomėję apžiūrėjome visą statybų mokomąją aikštelę. Susitikome ir mokyklos direktorę Juventą Jurgelienę, kuri apsidžiaugė būsimų mokinių vizitu ir stabtelėjo pokalbiui. Tuo metu lauke, naujame šiltnamyje  darbavosi profesijos mokytoja Emilija Ivanova su mokiniais. Jie įrenginėjo pakeltas lysves, kuriose jau greit puikuosis pasodinti daigai.

                  Mokiniai iš progimnazijos džiaugėsi, kad apžiūrėjo mokomąsias erdves, kuriose jau greit ir jie mokysis. Tad iki pasimatymo mūsų mokykloje.

           

         

                                                                            Metodininkas Stasė Stulginskienė