Šventėme Užgavėnes

Šiandien turim būtum sotūs, kad sėkmė visur šypsotūs. Neįprastos ir keistos šiemet Užgavėnės buvo. Lygiai taip pat, kaip neįprasta ir keista žiema, kuri šiemet mus aplankė. Joniškio žemės ūkio mokykloje ir Užgavėnių metu ne tiek atsisveikinome su žiema, kiek pasitikome artėjantį pavasarį.

Vasario 25 dieną, likus 7 savaitėms (46 dienoms) iki Velykų, mokyklos bendruomenei darbo  diena prasidėjo neįprastai. Visi susirinko į aktų salę, kurioje savo linksmą ir nuotaikingą programą „Taip išvarėm pernai žiemą, kad neturim šiemet sniego” parodė Šiaulių profesinio rengimo centro vienadienė Užgavėnių kapelija „Morės išlydėtuvės”.

Renginio metu kapelijos persirengėliai, dainininkai ir šokėjai, vedami jų vadovės mokytojos Ilonos Valčiukienės, krėtė pokštus, supažindino su Užgavėnių tradicijomis, dainomis, šokiais ir rateliais, į kuriuos kvietė prisijungti ir šeimininkus.

Mokyklos valgyklos darbuotojos prikepė tradicinių blynų su uogiene, kuriuos pertraukų metu ragavo visi norintys, o ypač tie, kurie dalyvavo būsimų virėjų Natalijos Šutovos, Silvijos Anilionytės, Nomedos Tomaitės, būsimo technikos priežiūros verslo darbuotojo Dominyko Pukevičiaus bei neformaliojo švietimo organizatoriaus Vadimo Kamrazerio organizuotose linksmose estafetėse, būrimo salone bei blynų apvertimo ir jų mėtymo į tolį rungtyse.

Pamaloninę širdį linksmybėmis, o skrandį  – skanėstais,  lauksime tikro pavasario!

Informaciją parengė Vadimas Kamrazeris

JŽŪM archyvo nuotraukos

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos