Tas vyšnių žydėjimo žavesys. Plenerui „Vyšnios žydėjimas“ pasibaigus

     Nuo neatmenamų laikų vyšnių sodas buvo šeimos, vienybės ir gimtojo krašto simbolis. Vyšnių žiedų kvapas pavasarį pažadina švelnius prisiminimus ir suteikia emocijų jūrą vasarą, kai prinokusios uogos lenkia šakų vainiką.

     Šiemet sukanka lygiai 9 metai, kai tarptautinis tapybos pleneras „Vyšnios žydėjimas“ tęsia savo kelionę per Joniškio kraštą ir džiugina žmones nuostabaus grožio tapybos kūriniais.

     Gegužės 15 dieną Joniškio žemės ūkio mokykloje buvo galima pasigrožėti, ką gausus būrys menininkų: Ginta Stavrovska, Ilona Žvinakiene, Jolanta Konstancija Jas (Jolanta Konstancija Jasukaitienė), Živilė Vaičiukynienė, Lina Linka (Lina Urbanavičienė), Egidijus Godliauskas, Diana Zviedrienė, Eleonora Butenko, Serge Ra, Sigitas Orantas-Sausis, Rita Almanis – nutapė plenero metu.vyko savaitę trukusio plenero uždarymas ir nuostabių darbų pristatymas.

     O pleneras nebūtų įvykęs be rėmėjų pagalbos. Nuoširdų AČIŪ tariame: Joniškio istorijos ir kultūros muziejui, ŽŪB „Delikatesui“ ir Joniškio rajono savivaldybės vicemerei Vaidai Aleknavičienei, kuri buvo plenero globėja.

     Su plenerininkais atsisveikiname iki kitų metų!

JŽŪM informacija

Nuotraukos Juventos Jurgelienės, Simonos Jonkutės, Vaidos Baltaragytės