Tau, mokytojau!

Pirmasis šventiškas sustojimas beįsisukančių mokslo metų verpete – Mokytojų diena. Šis džiugus atokvėpis leidžia naujai atrasti pedagoginio darbo prasmę, pajusti jo vertę ir patikėti, jog pirmiausia, MOKYTOJAI, kuria viltingą Lietuvos ateitį.

palio 4 d. Joniškio žemės ūkio mokykloje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Tą dieną, vos tik peržengę mokyklos slenkstį, mokytojai buvo apdovanoti išskirtiniu dėmesiu. Link gėlės žiedo pedagogai žengė raudonu rudeniniu kilimu, o jų kelią lydėjo mokinių sveikinimai, fotografo blyksniai ir gitaros skambesiai. Šventinis šurmulys ir šilta atmosfera apgobė visą kolektyvą.

Mokytojai buvo pakviesti į rudeniškai puošnią mokyklos aktų salę, kur skambėjo nuoširdžios mokinių mintys apie mokytoją, jų darbą, pasiaukojimą… Šventinį renginį vainikavo Ventos kultūros namų dainininkas – estrados šelmis – Laimis. Jo muzika pakerėjo ne vieną moterį, panelę ar merginą. Atlikėjas savo dainomis sveikino mokytojus su tarptautine jų diena, o finalinės dainos metu kvietė pasisukti šokio sūkuryje.

Šventė tęsėsi ir po renginio. Visi mokytojai buvo pakviesti į mokytojų kambarį, kur buvo vaišinami šventiniu tortu, dalijosi šventiška nuotaika…

 

© 2022 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos