Tinklinio turnyras „Draugystės taurė 2016“

Gruodžio 23 dieną, paskutinę šiais metais mokslo dieną Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko įnirtingos kamuolio daužymo, gražių šuolių, blokų ir komandinio žaidimo varžybos. Mokyklos sporto salėje vyko tradicinis tinklinio turnyras „Draugystės taurė 2016“, kuriame dalyvavo keturios komandos (I, II, III kurso ir mokyklos mokytojų – darbuotojų).

Turnyras prasidėjo, komandos žaidė, kovojo, pyko, džiaugėsi ir… nugalėjo. Garbingą pirmą vietą iškovojo antro kurso mokinių komanda. Ši komanda jau antrus metus neužleidžia nugalėtojų pakylos aukščiausio laiptelio. Antri liko mokytojai – darbuotojai, o trečią ir ketvirtaą vietas pasidalino antro ir pirmo kurso tinklininkai.

Po džiugios pergalės ir po prarastų jėgų nuotaiką pakėlė skanūs čeburekai ir gardus sultinys.