Užsienio kalbų vertimų ir iliustracijų konkursas

Joniškio žemės ūkio mokyklos mokiniai jau ne pirmus metus dalyvauja Respublikiniame projekte „Tavo žvilgsnis“. Dalyviai savarankiškai pasirenka tekstą (apysaką, apsakymą, straipsnį ar jo ištrauką) ir verčia iš anglų, rusų į lietuvių kalbą. Arba mokiniai gali pademonstruoti savo kūrybingumą ir užsienio kalba pateiktą tekstą iliustruoti. Respublikinį vertimų iš užsienio kalbos ir iliustracijų piešimo konkursą organizuoja vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas.

Kaip ir kasmet jame dalyvavo nemažas būrys mūsų mokyklos mokinių. Iš rusų kalbos vertė ir piešė iliustracijas 11B/1M grupės mokiniai Gediminas Dumbra, Mindaugas Dumbra, Robertas Malakauskas, Liudas Valčiukas, Laisvydas Velžis, Monika Macytė, Domantė Ramonaitė. Taip pat darbavosi Einora Galzinaitė, Eglė Liubauskaitė, Giedrius Vaineikis iš 17S/14G grupės, Gediminas Orvydas (16T grupė) ir 2gklasės mokinys Vakaris Repšys. Iš anglų kalbos vertė 19S grupės mokinys Benas Kavaliauskas.

Smagu, kad mūsų mokinių darbai įvertinami labai gerai ir patenka į kasmet išleidžiamą geriausių darbų knygą. VII knygoje puikavosi Odetos Ramonaitės iliustracija tekstui „Milžinų duona“ o aštuntojoje knygoje Miglės Dargužaitės iliustracija tekstui „Stebuklingi stiklai“.

Mokinių darbų vadovės – anglų k. vyr. mokytoja Jūratė Jarmakaitė ir rusų k. vyr. mokytoja Gražina Kaikarienė. Darbai išsiųsti, su nekantrumu laukiame įvertinimų.

Informacija ir nuotraukos G. Kaikarienės