Viešosios bibliotekos organizuotas interaktyvus protmūšis

Kovo 5 d. Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko protmūšis „Ką žinai apie Lietuvą ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą (Kovo 11-ąją)“.

Dalyviams nemokame internetiniame įrankyje „Kahoot buvo pateiki 40 klausimų, susijusių su Lietuvai svarbiomis datomis, objektais, įvykiais, žmonėmis. Protmūšyje dalyvavo 3 grupių mokiniai. Dalyviai, pasiskirstę į komandas, atsakymus žymėjo planšetėse, o teisingą atsakymo variantą ir savo užimamą vietą po kiekvieno atsakyto klausimo matė ekrane. Geriausiai pasirodžiusios komandos apdovanotos specialiais bibliotekos prizais.

Prieš pradedant protmūšį dalyviams buvo pristatytos bibliotekoje turimos technologijos, pagal Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“.

Šis interaktyvus protmūšis buvo organizuojamas pagal Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos vykdomą tęstinį projektą jaunimui „Įsitrauk2“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Joniškio rajono savivaldybė.

Joniškio r. savivaldybės J. Avyžiaus viešosios bibliotekos informacija

JŽŪM nuotraukos

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos